• ZAPROSZENIE

• „Samoobrona kobiet – zaufaj wojsku” ❗ruszają zapisy na bezpłatne treningi🤼‍♀️8-9 lipca #OstrówMazowiecka park wokół stawu miejskiego MOSiR Ostrów Mazowiecka.💪Każda z uczestniczek szkolenia po jego ukończeniu otrzyma pamiątkowy certyfikat.✅Celem projektu jest promowanie obronności oraz budowanie pewności siebie w sytuacji kryzysowej.✅Żołnierze👨‍✈️ – instruktorzy nauczą podstawowych zasad codziennego bezpieczeństwa, sposobów wykrywania oraz unikania zagrożeń. Pokażą techniki walki wręcz przydatne w niebezpiecznych sytuacjach. To okazja dla wszystkich chętnych pań👩, aby pod okiem doświadczonych instruktorów nauczyć się podstaw umiejętności zachowania się w sytuacjach zagrażających życiu lub zdrowiu❤️, zwłaszcza wynikających z zastosowanej wobec nich przemocy fizycznej.👊✅Uczestniczki będą miały także okazję zapoznać się z zasadami zdrowego stylu życia oraz odświeżyć praktyczną wiedzę na temat zasad udzielania pierwszej pomocy.🩺🩹🔞Zajęcia skierowane są do kobiet, które w dniu szkoleniu mają ukończone co najmniej 18 lat.

Zapisy pod numerem tel.  660 381 211 / 571 604 405 lub mail: w.szydlak@ron.mil.pl

• Niezwykli goście w przedszkolu...

• Ogar polski oraz Gończy polski to niezwykle ciekawe rasy, które coraz częściej pojawią się w polskich domach. To przedstawiciele dwóch z pięciu rdzennie polskich ras. Psy te wywodzą się z niezwykle starej rasy psów gończych.

Przedszkolaki miałay okazję zapoznać się z tymi przemiłymi pieskami. Przy okazji przypomniały sobie zasady opieki nad psami oraz jak właściwie zachować się w obecności psa.

• OGŁOSZENIE

•        Informuję, że w okresie  od 1 lipca 2023r. do 31 sierpnia 2023r. przedszkola w mieście będą pełniły dyżur wakacyjny dla dzieci uczęszczających w roku szkolnym 2022/2023 do miejskich przedszkoli.

Dyżur wakacyjny realizowany będzie przez przedszkola w następującej kolejności:

1. 01 lipca - 21 lipca - Miejskie Przedszkole Nr 1 ul. Batorego 16
            2. 24 lipca – 11 sierpnia-Miejskie Przedszkole Nr 2 ul. Zwycięstwa 2
            3. 14 sierpnia  31sierpnia Miejskie Przedszkole Nr 3 ul. Armii Krajowej 2

Kartę zgłoszenia dziecka można pobrać w formie elektronicznej ze strony przedszkola realizującego swój dyżur w wybranym przez rodzica okresie wakacji lub w formie papierowej w tym przedszkolu.

Wypełnione karty, wyłącznie w formie papierowej, należy złożyć w terminie:

od 05.06.2023r. do 19.06.2023r.

DOKUMENTY DO POBRANIA:

karta_zgloszenia_na_dyzur_wakacyjny_2023.docx

• Teatrzyk

• W dniu 05.06.2023r. gościliśmy w naszym przedszkolu Teatr Profilaktyczny Edukacja i Animacja "Magik" z Białegostoku. Dziękujemy za ciekawe przedstawienie dotyczace rad na wakacyjny czas.

• Piknik Rodzinny!

• 1 czerwca 2023r. odbył się festyn rodzinny zorganizowany przez społeczność przedszkolną z okazji Dnia Dziecka. Impreza rozpoczęła się od występów dzieci z grupy Pszczółki, które  intensywnie ćwiczyły układ choreograficzny. Na piknik przybyły całe rodziny, na które czekało moc atrakcji: dmuchańce, zabawy ruchowe, ogromne bańki mydlane, balony. Dzieci chętnie ozdabiały swoje ciała kolorowymi tatuażami. Animatorki - Pani Roksana i Maja umilały czas dzieciom. W ogrodzie pojawiły sie także alpaki. Na pikniku nie zabrakło również dobrego jedzenia: kiełbasek z grila, oraz pysznych ciast upieczonych przez rodziców i pracowników przedszkola. Uśmiechnięte buzie naszych przedszkolaków oraz rodziców i dziadków świadczą, że piknik był udany.

• Dzień Mamy i Taty

• W dniu 26.05.2023r. grupa 6 latki "A" - Smerfy wraz z wychowawczynią Joanną Jastrzębską zaprosiła Kochanych Rodziców, na uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Dzieci zaprezentowały krótki program artystyczny oraz zatańczyły taniec, by umilić ten wspaniały czas. Dzieci wręczyły też ukochanym upominki.