• My się nie nudzimy...

• Ferie zimowe to czas, w którym do przedszkola uczęszcza mniej dzieci. A szkoda, bo w tych dniach tak samo jak w ciągu roku odbywa się wiele ciekawych zajęć i zabaw. Na ten czas zaplanowano i zrealizowano szereg zajęć integracyjnych, mających na celu zapewnienie kreatywnego i ciekawego spędzania ferii.

Dzieci brały udział w zajęciach plastycznych, oglądały teatrzyk cieni na dużym ekranie (kino w przedszkolu). Wykazały się swoimi zdolnościami wokalnymi. W czasie ferii dzieci doskonaliły spostrzegawczość i logiczne myślenie podczas edukacyjnych zabaw. Szkoda, że czas ferii tak szybko mija, ale cieszymy się i mamy nadzieję, że aktywny wypoczynek bardzo dobrze wpływa na naszych milusińskich.

• Teatrzyk Kamishibai

• W dniu 8.02.2023r. grupa "Biedronki" z grupą "Liski" gościły Panią Anię i Panią Ewę z Bibioteki Pedagogicznej w Ostrowi Maz., które w ramach promocji czytelnictwa przedstawiły dzieciom bajkę w Teatrzyku Kamishibai. Dzieciom bardzo podobały się zajęcia z Paniami. (B.Koroś)

• Liski i Krasnoludki z wizytą w Straży Pożarnej

• We wtorek 7.02.2023r. grupy 5-latków: Liski i Krasnoludki, były z wizytą w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowi Mazowieckiej, aby poznać pracę w zawodzie strażaka. Panowie strażacy ciekawie przedstawili dzieciom specyfikę swojej pracy, a dzieci w podziękowaniu pozostawiły DYPLOM PRZYJACIELA DZIECI. (B. Koroś)

• BAL KARNAWAŁOWY

• Zapraszamy wszystkie dzieci na Bal Karnawałowy, który odbędzie się 9 lutego 2023 (czwartek). Jest to doskonała okazja do wcielenia się przez dzieci w ulubione postacie. Dlatego też prosimy Rodziców o przebranie dzieci w stroje karnawałowe.

Pierwszy  bal  karnawałowy  Wiewióreczek.

• JASEŁKA 23.01.2023

• 🌟🌟🌟23 stycznia 2023 🌟🌟🌟 w naszym przedszkolu odbyło się PRZEDSTAWIENIE NOWOROCZNE - JASEŁKA w wykonaniu 6- latków C PSZCZÓŁEK🐝. Długo będziemy pamiętać to wydarzenie. Dziękujemy za przybycie naszym kochanym rodzicom, rodzeństwu, dziadkom oraz Pani dyrektor 😘♥️😘Autor : M. Żebrowska