• #sadziMY

• Po raz kolejny nasza grupa 6 LATKI C - Pszczółki wzięły udział w akcji🌲 Lasów Państwowych- Nadleśnictwo Ostrów Mazowiecka🌳 pod patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy i jego małżonki 🌿💚🌿. W tym roku przyłączyła się do nas młodsza grupa 4 Latki A - Kaczuszki. Otrzymane sadzonki drzew zasadziliśmy jak rok temu na terenie naszego placu zabaw. Oto krótka fotorelacja.

• Dzień Chłopaka

• Dnia 30 września w grupie "Biedronki" 4 latki C uroczyście obchodziliśmy Dzień Chłopaka.

Grupa "Wiewióreczki "

Dzień  Chłopaka  w  grupie  6 latki  B

"Pszczółki" 6 latki C

• Witamy jesień w przedszkolu

• 23 września 2022 r. dzieci z naszego przedszkola powitały Pierwszy Dzień Jesieni Tego dnia „królowały kolory”: brązowy, żółtyczerwony ale przede wszystkim pomarańczowy. Sale były udekorowane bukietami z liści, koszami pełnymi jesiennych skarbów. Każda z grup zorganizowała zabawy o tematyce jesiennej, poprzez które dzieci przyswoiły sobie wiadomości o rozpoczynającej się właśnie porze roku. Dzieci bawiły się świetnie! K.S.​​​​​

Grupa 6 latki B - "Żabki"

Grupa 5 latki "A"

3 latki malują piękne liście.

Grupa "Kaczuszki"

Grupa"Misiaczki"

Grupa 4 latki C "Biedronki "

Grupa "Tygryski"

Grupa  "Wiewióreczki "

Grupa "Liski "

Grupa 6 latki

ŻEGNAMY LATO, WITAMY JESIEŃ

🌾🍂🌾🍂🌾🍂🌾🍂🌾🍂🌾🍂🌾🍂

Grupa Słoneczka nową porę roku przywitała bardzo hucznie🎉. Na Jesienny🍂🍁 Bal przybyły liski , wiewiórki, dynie🍊, kolorowe, listki,🍂, sarenki, a także muchomorek🍄, i niedźwiadek🐻.

• Dzień Kropki

• 22 września dzieci na zajęciach poznały historię nieśmiałej dziewczynki o imieniu Vashti. Dzięki malutkiej kropce, którą namalowała, dziewczynka uwierzyła w swoje możliwości. Jest to wspaniały czas na porozmawianie z dziećmi na temat ich talentów i rozwijania kreatywności. B.P.

Grupa "Żabki "

Grupa "Biedronki "

• DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

• 20 września w naszym przedszkolu świętowaliśmy OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA. Tego dnia na dzieci czekało wiele niespodzianek zorganizowanych przez nauczycieli. Odbyły się między innymi zabawy taneczne, ruchowe, konkursy i gry. Na twarzach dzieci gościł w tym wyjątkowym dniu promienny uśmiech. Był to dzień pełen radości. ​​​​​​​​​​​​​​​​

​​​​​

W grupie Słoneczek DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA upłynął pod znakiem zmagań sportowych. Zawodników do boju zagrzewali wierni kibice, a na mecie na każdego przedszkolaka czekał pamiątkowy i w pełni zasłużony medal. Cóż to były za emocje! P. Budna

Dzień Przedszkolaka w grupie 3 latki " Dzwoneczki".

• Jestem bezpieczny na drodze

• W tym tygodniu  grupa "Kaczuszki" zgłębiała swoją  wiedzę na temat bezpieczeństwa  na drodze, w przedszkolu  oraz w domu. Teraz wszyscy jesteśmy pewni, że dzieci będą wiedziały jak zachować się w  sytuacji zagrożenia  i nie umknie im z pamięci numer alarmowy  112 🚑🚓🚒.

• Dzień Kropki

• 15 września  obchodzony  jest  Międzynarodowy  dzień  kropki. Wiewióreczki i Dzwoneczki w tym dniu   poznały  ogromny  potencjał  małej  kropki 🔴🟠🟡🟢🔵🟣🟤⚪

• CZARODZIEJSKIE IGRASZKI

• 13 września nasze przedszkole odwiedził wspaniały iluzjonista DAMATUS. Nasi przedszkolacy aktywnie brali udział  w przedstawieniu teatralno - iluzjonistycznym pt. " Czarodziejskie igraszki". Przedstawienie zostało wzbogacone piękną scenorafią oraz magicznymi rekwizytami. Panu Maciejowi serdecznie dziekujemy za dzień pełen czarów  i jeszcze raz zapraszamy do naszego przedszkola.

• Wiewióreczki na placu zabaw

• W środę  7 września,  trzylatki "Wiewióreczki " pierwszy  raz  wyszły  na  plac  zabaw.  Wielkie  zainteresowanie  wzbudził  pociąg, ale karuzelą i zjeżdżalnią też  były  zachwycone💞.

• " Dzwoneczki " - 3 latki.

• Pierwsze dni przedszkola w grupie 3 latki "Dzwoneczki" dzieci spędziły na poznawaniu swojej sali, placu zabaw oraz nowych kolegów i koleżanek. M.B.

• Rozpoczynamy nową przygodę....

•  I znów w naszym przedszkolu słychać gwar i radosny śmiech przedszkolaków. Chociaż zabawa w nowych salach, nowymi zabawkami jest ciekawa to i tak najfajniejsze jest spotkanie z rówieśnikami.